Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace


Reality Praha - Pronájem multifunkčního komer. prostoru


Realitní kancelář: přihlásit
(nová registrace)
stin


Detail zakázky č.0000078957 ()
Stav: aktivní
upravit | smazat

Pronájem multifunkčního komer. prostoru

Okres: Praha
Obec: Praha 8
Nemovitost: objekt pro výrobu a skladování
Typ: pronájem
Vlastnictví: osobní
Cena: 1 Kč/měsícJméno: Markéta Matoušková
Telefon: +420 602344922

odpovědět na tento inzerát
Váš email:
Text odpovědi:
Pronájem multifunkčního komer. prostoru - reality Praha

Pronájem multifunkčního komerč. prostoru o ploše 140-300m2 v Sedlci u Líbeznice. Pronájem lze i částečně. Prostory lze využít pro sklady, malou výrobu se skladovými prostory, volnočasové aktivity, gastronomické provozy (lze využít funkční průmysl. kuchyň), školící prostory, veřejné služby apod. Prostory jsou přízemní nebo umístěné v patře s přímým přístupem z komunikace. Parkovací plocha také k dispozici. Výborná dostupnost, cca 15 min. od metra Kobylisy, Praha 8 Cena dohodou.

Vloženo: 05.12.2019 11:02:11 Aktualizováno: 05.12.2019 11:02:11
Zobrazeno: 133
stin
DOPORUČUJEME: Reklama zde

Hledáte atraktivní bydlení v Praze ? Prohlédněte si nabídku bytů a domů od společnosti FINEP.  Ubytování Velký Meder blízko termálů již od 7 euro za noc. SuperOmalovánky, zdarma ke stažení. kosmetika Oriflame, nakupujte o 30% výhodněji ihned po registraci, která je nyní zdarma. Farmasi kosmetika - kvalitní a zdravé výrobky bez parabenů, ftalátů, formaldehydu a težkých kovů! Tatralandia.cz termály na Slovensku, ubytování, zábava pro celou rodinu. DrazebniVestnik.cz aktuální přehled dražeb a exekucí v ČR. Elektrokola.cz prodej elektrokol za výhodné ceny, doprava zdarma po celé ČR.
TOPlist