Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace


Reality Zlín - Prodám zahradu s celoročním přístupem o rozloze 45


Realitní kancelář: přihlásit
(nová registrace)
stin


Detail zakázky č.0000078386 ()
Stav: aktivní
upravit | smazat

Prodám zahradu s celoročním přístupem o rozloze 45

Okres: Zlín
Obec: Vizovice
Nemovitost: pozemky-zahrady
Typ: prodej
Vlastnictví: osobní
Cena: 250 000 Kč
Jedná se o cenu pozemku včetně všeho, co se tam nachází. Dohoda je možnána čemkoli.Jméno: Kamil Šišlák
Telefon: 602 451 104

odpovědět na tento inzerát
Váš email:
Text odpovědi:
Prodám zahradu s celoročním přístupem o rozloze 45 - reality Zlín

Prodám zahradu s celoročním přístupem o rozloze 450 m2. Zahrada je mírně terasovitě svažitá, situovaná na jižním svahu s nádherným výhledem na okolní přírodu. Nachází v okrajové části Vizovic směrem na Zádveřice. Dobrá dostupnost autobusem či vlakem, do centra Zlína trvá cesta cca. 15 až 20 minut. Ihned za horním plotem zahrady začínají rozlehlé louky a sady R. Jelínka nabízející klidné procházky s výhledy za každého ročního období. Zahrada je v územním plánu vedena jako oblast individuální a rodinné rekreace a je zde tedy možné bez stavebního povolení či ohlášení umístit mobilheim či freedomek s možností trvalého bydliště. V horní části pozemku se nachází malá, ale pěkná zahradní chatka s terasou a ohništěm. Na pozemku je přípojka elektrické energie, sezonní užitková voda a velmi dobré internetové připojení. Možnost realizace vlastního vrtu díky rovinatému přístupu ze silnice. Po jednoduchém vybudování vlastního nájezdu a branky celoroční přístup z komunikace 3. třídy, jinak celoročně přístupná společných chodníčkem. Vzhledem k využívání zahrady od 80let a dobrým sousedským vztahům chceme zahradu prodat do dobrých a slušných rukou. Realitní kanceláře či makléři v žádném případě NEVOLEJTE.

Vloženo: 28.04.2019 11:42:27 Aktualizováno: 28.04.2019 11:42:27
Zobrazeno: 237
stin
DOPORUČUJEME: Reklama zde

Hledáte atraktivní bydlení v Praze ? Prohlédněte si nabídku bytů a domů od společnosti FINEP.  Ubytování Velký Meder blízko termálů již od 7 euro za noc. SuperOmalovánky, zdarma ke stažení. kosmetika Oriflame, nakupujte o 30% výhodněji ihned po registraci, která je nyní zdarma. Farmasi kosmetika - kvalitní a zdravé výrobky bez parabenů, ftalátů, formaldehydu a težkých kovů! Tatralandia.cz termály na Slovensku, ubytování, zábava pro celou rodinu. DrazebniVestnik.cz aktuální přehled dražeb a exekucí v ČR. Elektrokola.cz prodej elektrokol za výhodné ceny, doprava zdarma po celé ČR.
TOPlist