Reality Chomutov - prodej 1/2 domu, Hořenec


Realitní kancelář: přihlásit
(nová registrace)
stin


Detail zakázky č.0000076037 ()
Stav: aktivní
upravit | smazat

prodej 1/2 domu, Hořenec

Okres: Chomutov
Obec: Hořenec
Nemovitost: rodinný dům
Typ: prodej
Vlastnictví: osobní
Cena: 1 250 000 KčJméno: Petr Hořínek
Telefon: 601327292

odpovědět na tento inzerát
Váš email:
Text odpovědi:
prodej 1/2 domu, Hořenec - reality Chomutov

Nabízím ideální ½ podílu vícegeneračního domu s větší zahradou v Hořenci u Nezabylic. Dům je z jedné poloviny užíván spolumajitelem a z druhé poloviny celý prázdný připravený k bydlení pro nového majitele. Nabízené prostory představují dvě velké bytové jednotky, které po částečné rekonstrukci budou připraveny k užívání. Dále k nemovitosti patří krbárna a menší rybníček. Nabízený podíl je bez právní vady, avšak vzhledem spolu podílovém vlastnictví lze tuto nemovitost financovat pouze úvěry bez zajištění prodávaným podílem (nemovitost má pouze jedno popisné číslo). Termín prohlídky 16.7.2017 v 16:00 a 18.7.2017 v 12:00 před nemovitostí Hořenec 33, Nezabylice (pro účast na prohlídce není nutné se předem objednat). Pro další informace kontaktujte makléře nabídky v případě nedostupnosti zašlete zprávu a v nejbližší době budete kontaktováni zpět.

Další foto:
fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti 
Vloženo: 14.07.2017 14:12:57 Aktualizováno: 14.07.2017 14:12:57
Zobrazeno: 71
stin
DOPORUČUJEME: Reklama zde

Vhodné bydlení můžete najít v Praze. Byty Praha 6 nabízí značnou část luxusu. Zajímáte se o bydlení v Praze? Podívejte se na dokončené developerské projekty v Praze a třeba si vyberete nové bydlení i pro vás! Společnost FINEP nabízí prodej bytů v Praze za výhodné ceny! Nové bydlení v Praze a okolí? Podívejte se na  PrahaNovostavby.cz a vyberte si nové bydlení z pohodlí Vašeho domova. Luxusní nemovitosti a developerské projekty Praha od Faraon Reality s.r.o. Vybírejte nové byty v atraktivních lokalitách Kvalitní a levné stěhování Praha a okolí  Hasicí přístroje Gloria Kvalitní přístroj do domu či do auta. Revize zdarma. Od 359,- Kč.


TOPlist