Reality Znojmo - Prodej venkovské usedlosti Suchohrdly u Miroslavi


Realitní kancelář: přihlásit
(nová registrace)
stin


Detail zakázky č.0000076030 (1908)
Stav: aktivní
upravit | smazat

Prodej venkovské usedlosti Suchohrdly u Miroslavi

Okres: Znojmo
Obec: Suchohrdly u Miroslavi
Nemovitost: rodinný dům
Typ: prodej
Vlastnictví: osobní
Cena: 3 950 000 Kč
+provize RK


realityplachy
Jméno: Reality Plachý
Uhelná 4, Znojmo, 66902
Telefon: 774919434
WWW: www.realityplachy.cz

zobrazit všechny zakázky této RK

odpovědět na tento inzerát
Váš email:
Text odpovědi:
Prodej venkovské usedlosti Suchohrdly u Miroslavi - reality Znojmo

Prodej zajímavé usedlosti se zahradou v Suchohrdlech u Miroslavi. Dům o velikosti 4+1, je nepodsklepený, má sedlovou střechu, která prošla celkovou rekonstrukcí , včetně konstrukce a tašek. Dům je situovaný do tvaru L . Jsou v něm tři ložnice, obývací hala a kuchyně. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kotelna a skladové místnosti. Dům je vytápěný plynovým kotlem a radiátory. V domě jsou nové rozvody elektřiny, vody a odpadů. Je zavedena obecní voda a kanalizace. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler napojený na solární ohřev. Okna jsou v celém domě plastová. Zbývá dokončit rekonstrukci interiéru. V zahradě stojí další stavba, původně stodola, v přízemí je rozestavěný ateliér, v patře je vestavěný byt 3+kk, který je před dokončením. Budova má novou střechu, plastová okna a elektrické podlahové topení. Kolem obou budov se rozkládá nádherná okrasná zahrada s velkým bazénem. V zahradě jsou různé solitéry a zajímavé nápady, např. zelené bludiště a pod. Více fotografíí je v RK. PENB je v řešení. S financováním vám rádi pomůžeme !

Další foto:
fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti 
Vloženo: 13.07.2017 11:50:18 Aktualizováno: 13.07.2017 11:50:18
Zobrazeno: 86
stin
DOPORUČUJEME: Reklama zde

Vhodné bydlení můžete najít v Praze. Byty Praha 6 nabízí značnou část luxusu. Zajímáte se o bydlení v Praze? Podívejte se na dokončené developerské projekty v Praze a třeba si vyberete nové bydlení i pro vás! Společnost FINEP nabízí prodej bytů v Praze za výhodné ceny! Nové bydlení v Praze a okolí? Podívejte se na  PrahaNovostavby.cz a vyberte si nové bydlení z pohodlí Vašeho domova. Luxusní nemovitosti a developerské projekty Praha od Faraon Reality s.r.o. Vybírejte nové byty v atraktivních lokalitách Kvalitní a levné stěhování Praha a okolí  Hasicí přístroje Gloria Kvalitní přístroj do domu či do auta. Revize zdarma. Od 359,- Kč.


TOPlist