Reality Znojmo - Prodej RD 3+1 v Horních Kounicích


Realitní kancelář: přihlásit
(nová registrace)
stin


Detail zakázky č.0000058581 (1893)
Stav: aktivní
upravit | smazat

Prodej RD 3+1 v Horních Kounicích

Okres: Znojmo
Obec: Horní Kounice
Nemovitost: rodinný dům
Typ: prodej
Vlastnictví: osobní
Cena: 1 500 000 Kč
+provize RK


realityplachy
Jméno: Reality Plachý
Uhelná 4, Znojmo, 66902
Telefon: 774919434
WWW: www.realityplachy.cz

zobrazit všechny zakázky této RK

odpovědět na tento inzerát
Váš email:
Text odpovědi:
Prodej RD 3+1 v Horních Kounicích - reality Znojmo

Prodej pěkného, udržovaného domu 3+1 v Horních Kounicích. Dům je po částečné rekonstrukci, jsou zde nové rozvody vody a odpadů, nové rozvody topení s plynovým kotelem a radiátory. Do ulice jsou nová plastová okna. V obývacím pokoji, ložnici a ve druhé ložnici jsou velmi pěkně zachovalé parkety. V kuchyní , verandě a průjezdu je dlažba. Do domu se vchází velkým průjezdem, do kterého se vejdou dvě auta. Přes prostornou, slunnou verandu se vchází do pokojů, kuchyně, koupelny a toalety. WC je nové, koupelna na renovaci teprve čeká. Střecha je sedlová celkově v dobrém stavu. Do dalších dvou místností ( vejminku) se vchází ze dvora, je zde kuchyň a pokoj. Dům se nyní vyklízí, ale před prodejem bude už, kromě několika kusů nábytku, všechno prázdné. Pod verandou se nachází sklep, ve kterém je kotelna s funkčním kotlem na tuhá paliva a technická místnost. Ve dvoře je garáž s dílnou a další zemědělské stavby, chlévy, dřevník.. Za uzavřeným dvorem se rozkládá zatravněná zahrada, ze které lze vyjít na zadní cestu. Dům je světlý, prostorný, bude zde příjemné bydlení pro rodinu s dětmi, i pro soužití dvou generací. Horní Kounice jsou malebná obec uprostřed pěkné přírody a lesů.Volné ihned. S financováním vám rádi pomůžeme.

Další foto:
fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti 
Vloženo: 27.04.2017 17:50:49 Aktualizováno: 27.04.2017 17:50:49
Zobrazeno: 186
stin
DOPORUČUJEME: Reklama zde

Vhodné bydlení můžete najít v Praze. Byty Praha 6 nabízí značnou část luxusu. Zajímáte se o bydlení v Praze? Podívejte se na dokončené developerské projekty v Praze a třeba si vyberete nové bydlení i pro vás! Společnost FINEP nabízí prodej bytů v Praze za výhodné ceny! Nové bydlení v Praze a okolí? Podívejte se na  PrahaNovostavby.cz a vyberte si nové bydlení z pohodlí Vašeho domova. Luxusní nemovitosti a developerské projekty Praha od Faraon Reality s.r.o. Vybírejte nové byty v atraktivních lokalitách Kvalitní a levné stěhování Praha a okolí  Hasicí přístroje Gloria Kvalitní přístroj do domu či do auta. Revize zdarma. Od 359,- Kč.


TOPlist