Reality Trutnov - Poloroubená nemovitost


Realitní kancelář: přihlásit
(nová registrace)
stin


Detail zakázky č.0000058517 ()
Stav: aktivní
upravit | smazat

Poloroubená nemovitost

Okres: Trutnov
Obec: Jívka
Nemovitost: rodinný dům
Typ: prodej
Vlastnictví: osobní
Cena: 1 400 000 KčJméno: Jarmila Petrasova
Telefon: +420 777880130

odpovědět na tento inzerát
Váš email:
Text odpovědi:
Poloroubená nemovitost - reality Trutnov

Prodám roubenou chalupu, která je v katastru nemovitostí vedena jako rodinný dům. Dům je opuštěný a nehostinný. Je třeba dvou párů šikovnych rukou a milujících srdcí, aby z nemovitosti vykouzlila domov. Dům není podsklepený, ale za to ma garáž a výbornou čerstvou pramenitou vodu. Je vhodný pro dobrodruhy a samotáře. Stojí na polosamotě obklopený přírodou. Chráněná krajinná oblast teplicko-Adršpasských skal nabízí dostatek romantiky a možnost turistiky.

Další foto:
fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti 
Vloženo: 19.04.2017 14:54:19 Aktualizováno: 19.04.2017 14:54:19
Zobrazeno: 184
stin
DOPORUČUJEME: Reklama zde

Vhodné bydlení můžete najít v Praze. Byty Praha 6 nabízí značnou část luxusu. Zajímáte se o bydlení v Praze? Podívejte se na dokončené developerské projekty v Praze a třeba si vyberete nové bydlení i pro vás! Společnost FINEP nabízí prodej bytů v Praze za výhodné ceny! Nové bydlení v Praze a okolí? Podívejte se na  PrahaNovostavby.cz a vyberte si nové bydlení z pohodlí Vašeho domova. Luxusní nemovitosti a developerské projekty Praha od Faraon Reality s.r.o. Vybírejte nové byty v atraktivních lokalitách Kvalitní a levné stěhování Praha a okolí  Hasicí přístroje Gloria Kvalitní přístroj do domu či do auta. Revize zdarma. Od 359,- Kč.


TOPlist