Reality Klatovy - Prodej domu v Jesení u Klatov


Realitní kancelář: přihlásit
(nová registrace)
stin


Detail zakázky č.0000058493 ()
Stav: aktivní
upravit | smazat

Prodej domu v Jesení u Klatov

Okres: Klatovy
Obec: Jesení
Nemovitost: rodinný řadový dům
Typ: prodej
Vlastnictví: osobní
Cena: 2 500 000 Kč
při rychlém jednání je možná dohoda


Viatemp - děláme reality jinak
Jméno: Jiří Fejtl
Tachovská 45, plzeň, 32300
Telefon: 777039030
WWW: www.viatemp.cz

zobrazit všechny zakázky této RK

odpovědět na tento inzerát
Váš email:
Text odpovědi:
Prodej domu v Jesení u Klatov - reality Klatovy

Dům + 2 garáže + velká terasa Jedná se o velmi hezký rodinný dům, nacházející se v Jesení, sousedící s vesnicí Čachrov na Šumavě. Dům se skládá celkově ze tří nadzemních podlaží. V přízemí se nachází salonek, bar, samostatné WC a kuchyň. V 1. patře se pak nacházejí tři samostatné pokoje z čehož dva pokoje obsahují vlastní sociální zařízení. 2. patro pak disponuje dvěma pokoji taktéž s vlastním sociálním zařízením. K domu patří velká terasa a dvě garáže. Vedle garáží se pak nachází ještě další pokoj (samostatná bytová jednotka). Dům se nachází na velmi žádané a atraktivní lokalitě, která nabízí mnoho různých aktivit – turistika, cykloturistika, lyžování. Ideální pro milovníky houbaření. Cena formou dohody, reagujeme pouze na vážné zájemce.

Další foto:
fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti 
Vloženo: 12.04.2017 15:04:29 Aktualizováno: 12.04.2017 15:04:29
Zobrazeno: 301
stin
DOPORUČUJEME: Reklama zde

Vhodné bydlení můžete najít v Praze. Byty Praha 6 nabízí značnou část luxusu. Zajímáte se o bydlení v Praze? Podívejte se na dokončené developerské projekty v Praze a třeba si vyberete nové bydlení i pro vás! Společnost FINEP nabízí prodej bytů v Praze za výhodné ceny! Nové bydlení v Praze a okolí? Podívejte se na  PrahaNovostavby.cz a vyberte si nové bydlení z pohodlí Vašeho domova. Luxusní nemovitosti a developerské projekty Praha od Faraon Reality s.r.o. Vybírejte nové byty v atraktivních lokalitách Kvalitní a levné stěhování Praha a okolí  Hasicí přístroje Gloria Kvalitní přístroj do domu či do auta. Revize zdarma. Od 359,- Kč.


TOPlist