Reality Louny - Dům Sulec R7 obchvat velká zahrada


Realitní kancelář: přihlásit
(nová registrace)
stin


Detail zakázky č.0000058424 ()
Stav: aktivní
upravit | smazat

Dům Sulec R7 obchvat velká zahrada

Okres: Louny
Obec: Toužetín
Nemovitost: rodinný dům
Typ: prodej
Vlastnictví: osobní
Cena: 1 KčJméno: Anežka Veselá
Telefon: +420 604620649

odpovědět na tento inzerát
Váš email:
Text odpovědi:
Dům Sulec R7 obchvat velká zahrada - reality Louny

Rodinný domek - Sulec, Ústecký kraj, na R7 - zateplený, velká zahrada, plynové topení, městská voda i studna, renovovaný, ve skvělém stavu. Plastová okna, plovoucí podlahy, dlažba, elektrická vrata, dva vchody, plastová okna, garáž, soukromý majitel, bez dluhů a bez exekuce. Komplet s nábytkem a vybavením domácnosti (pračka, myčka, el. sporák). Dva stavební pozemky. Velikost 168, 986, 1.544m2. Cena dohodou.

Další foto:
fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti 
Vloženo: 03.04.2017 13:13:38 Aktualizováno: 03.04.2017 13:13:38
Zobrazeno: 246
stin
DOPORUČUJEME: Reklama zde

Vhodné bydlení můžete najít v Praze. Byty Praha 6 nabízí značnou část luxusu. Zajímáte se o bydlení v Praze? Podívejte se na dokončené developerské projekty v Praze a třeba si vyberete nové bydlení i pro vás! Společnost FINEP nabízí prodej bytů v Praze za výhodné ceny! Nové bydlení v Praze a okolí? Podívejte se na  PrahaNovostavby.cz a vyberte si nové bydlení z pohodlí Vašeho domova. Luxusní nemovitosti a developerské projekty Praha od Faraon Reality s.r.o. Vybírejte nové byty v atraktivních lokalitách Kvalitní a levné stěhování Praha a okolí  Hasicí přístroje Gloria Kvalitní přístroj do domu či do auta. Revize zdarma. Od 359,- Kč.


TOPlist