Reality Beroun - Prodej chata, Stradonice u Nižbora


Realitní kancelář: přihlásit
(nová registrace)
stin


Detail zakázky č.0000058396 ()
Stav: aktivní
upravit | smazat

Prodej chata, Stradonice u Nižbora

Okres: Beroun
Obec: Beroun
Nemovitost: chata, chalupa
Typ: prodej
Vlastnictví: osobní
Cena: 1 630 000 KčJméno: Josef Novotný
Telefon: +420 603508280

odpovědět na tento inzerát
Váš email:
Text odpovědi:
Prodej chata, Stradonice u Nižbora - reality Beroun

Zděná chata s kamennou podezdívkou v obci Stradonice na vlastním opl. pozemku o výměře 364m2 (užit. pl. 100m2) , na kraji chatové osady, řeka Berounka, lesy, opidum Stradonice. Houbaření a rybolov. Perfektní spoj. na Prahu, Beroun (MHD) i Nižbor. Dálnice D5 pět minut. Parkování u chaty. Chata je úplně vybavena. Vytápění lokální (krbová kamna v 1.NP, další v obytné části suterénu), vlastní elektroměr, studna s novou vodárnou, jímka. Voda zavedena v chatě. Příjez po ob. cestě. Mimo zátop. oblast.

Další foto:
fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti 
Vloženo: 28.03.2017 02:36:56 Aktualizováno: 28.03.2017 02:36:56
Zobrazeno: 296
stin
DOPORUČUJEME: Reklama zde

Vhodné bydlení můžete najít v Praze. Byty Praha 6 nabízí značnou část luxusu. Zajímáte se o bydlení v Praze? Podívejte se na dokončené developerské projekty v Praze a třeba si vyberete nové bydlení i pro vás! Společnost FINEP nabízí prodej bytů v Praze za výhodné ceny! Nové bydlení v Praze a okolí? Podívejte se na  PrahaNovostavby.cz a vyberte si nové bydlení z pohodlí Vašeho domova. Luxusní nemovitosti a developerské projekty Praha od Faraon Reality s.r.o. Vybírejte nové byty v atraktivních lokalitách Kvalitní a levné stěhování Praha a okolí  Hasicí přístroje Gloria Kvalitní přístroj do domu či do auta. Revize zdarma. Od 359,- Kč.


TOPlist