Reality Jeseník - Prodej tří rovinatých pozemků ve Zlatých Horách


Realitní kancelář: přihlásit
(nová registrace)
stin


Detail zakázky č.0000058196 (456)
Stav: aktivní
upravit | smazat

Prodej tří rovinatých pozemků ve Zlatých Horách

Okres: Jeseník
Obec: Zlaté Hory
Nemovitost: pozemky-stavební
Typ: prodej
Vlastnictví: osobní
Cena: 200 Kč/m2
+ provize RK


Elenireality
Jméno: Eleni Zrnečková Vaníčková
Nám. Svobody č.1052, Jeseník, 79001
Telefon: 725686816
WWW: www.elenireality.cz

zobrazit všechny zakázky této RK

odpovědět na tento inzerát
Váš email:
Text odpovědi:
Prodej tří rovinatých pozemků ve Zlatých Horách - reality Jeseník

Exkluzivně nabízíme k prodeji tři slunné, rovinaté pozemky ve velmi klidné části města Zlaté Hory. Pozemek, o celkové výměře 4 781 m2 , je v současné době novým geometrickým plánem rozdělen na tři samostatné parcely, jejichž výměra činí 1 499 m2, 1 500 m2 a 1 782 m2, přičemž v územním plánu jsou všechny tři parcely určený k zástavbě. Kanalizace, vodovod a elektrické vedení v dosahu pozemků, příjezd po nezpevněné komunikaci (vše bude upřesněno na případné prohlídce). Ve městě Zlaté Hory veškerá občanská vybavenost MŠ, ZŠ, pošta, obecní úřad, restaurace, obchody, bus, ČD. Vhodné k výstavbě rodinných domů, či ke komerčnímu využití. Krásné slunné místo, zajímavá cena! Bližší info v RK nebo u makléřky.

Další foto:
fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti fotka nemovitosti v plné velikosti 
Vloženo: 14.02.2017 08:46:58 Aktualizováno: 24.02.2017 10:23:08
Zobrazeno: 342
stin
DOPORUČUJEME: Reklama zde

Vhodné bydlení můžete najít v Praze. Byty Praha 6 nabízí značnou část luxusu. Zajímáte se o bydlení v Praze? Podívejte se na dokončené developerské projekty v Praze a třeba si vyberete nové bydlení i pro vás! Společnost FINEP nabízí prodej bytů v Praze za výhodné ceny! Nové bydlení v Praze a okolí? Podívejte se na  PrahaNovostavby.cz a vyberte si nové bydlení z pohodlí Vašeho domova. Luxusní nemovitosti a developerské projekty Praha od Faraon Reality s.r.o. Vybírejte nové byty v atraktivních lokalitách Kvalitní a levné stěhování Praha a okolí  Hasicí přístroje Gloria Kvalitní přístroj do domu či do auta. Revize zdarma. Od 359,- Kč.


TOPlist